Największą wartością każdej firmy, są tworzący ją ludzie.

My jesteśmy dumni z zespołu specjalistów, który z nami pracuje.

Zespół N42, to barwne osobowości z nietuzinkowymi pomysłami, kreujące potrzeby naszych Klientów.

Joanna_2

JOANNA KOWALSKA-CHEREK

Twórczyni i Prezes Zarządu N42 Concept Agency, a także marki odzieżowej Atelier N42. Absolwentka filologii polskiej na UKW, ekonomicznych studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i kursu Strategic Leadership Academy orgaznizowanego przez ICAN Institute. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Branży Eventowej, Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza oraz BNI Polska.
W swojej pracy kieruje się szczerością, zaufaniem i pozytywną energią.

GRZEGORZ WILCZEK

Wiceprezes N42 Concept Agency. Odpowiada za strategię i rozwój firmy. Absolwent socjologii na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Zanim trafił do N42 był długoletnim wydawcą magazynu PRIME, pracował w wielu mediach, w tym w Przekroju,  w wydawnictwach EDIPRESS, Bonnier Business, Gremi Media, a także był dyrektorem zarządzającym w spółce mediowej – lidera rozwiązań niestandardowych reklamy OOH.

grzegorz.wilczek@n42.pl

Dorota_2

DOROTA STOSIK

Dyrektor Agencji – związana z firmą od 8 lat, specjalizuje się  w działaniach z zakresu      PR korporacyjnego, Employer Brandingu, społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR),      PR kryzysowego i budowania strategii komunikacyjnych firm. Nadzoruje pracę zespołu    w zakresie bieżącej obsługi Klientów. Odpowiadała za realizację projektów dla takich firm jak: IKEA, WIŚNIOWSKI, Bakoma, SDL Polska, Marwit, Wika, Polska Innowacyjna, Polski Program Weterynaryjny, Vinpol  czy ATOS.

dorota.stosik@n42.pl 

Maciej_2

MACIEJ SZTUPEK

PR&Marketing Manager/Team Leader zespołu lifestyle i FMCG, koordynujący projekty z zakresu PR produktowego, CSR i PR korporacyjnego. Współpracował między innymi  z takimi markami jak: OKECHAMP, OLE!, MARWIT, Fundacja MARWIT Smak Zdrowia, Mila Professional, COTE, Polski Program Weterynaryjny (VetiCover).

maciej.sztupek@n42.pl

MARTA PRONOBIS

PR&Marketing Manager/Team Leader zespołu budowlano-wnętrzarskiego. Z firmą związana od początku jej działalności. Koordynuje projekty z zakresu PR produktowego, CSR czy employer brandingu. Współpracowała z markami takimi jak: WIŚNIOWSKI, SANPLAST, MAJSTER-POL, ARISTON Thermo, Hanplast Energy czy Termisil.

marta.pronobis@n42.pl

Wyślij do nas swoje CV i zostań częścią naszego zespołu